Ravintola Tapio
Ravintola Tapiota pitänyt yritys hakeutui konkurssiin

Ra­vin­to­la Tapiota pitänyt yritys ha­keu­tui kon­kurs­siin

5
Maailman pohjoisin Michelin tähti Ravintola Tapiolle Rukalle

Maail­man poh­joi­sin Mic­he­lin tähti Ra­vin­to­la Ta­piol­le Rukalle

2
Ravintola Tapio lopetti Posiolla toimintansa Naali Lodgessa  – yrityksen toimitusjohtaja: "En halua kommentoida millään tavalla syitä, miksi lopetimme, jatkokuvioista ei vielä ole tehty päätöstä"

Ra­vin­to­la Tapio lopetti Po­siol­la toi­min­tan­sa Naali Lod­ges­sa – yri­tyk­sen toi­mi­tus­joh­ta­ja: "En halua kom­men­toi­da millään tavalla syitä, miksi lo­pe­tim­me, jat­ko­ku­viois­ta ei vielä ole tehty pää­tös­tä"

2
Kolme lappilaisravintolaa pääsi Suomen parhaiden ravintoloiden listalle –tämän vuoden selkeä ilmiö on pohjoisten raaka-aineiden ja keittiön esiin nousu Lapin voimalla

Kolme lap­pi­lais­ra­vin­to­laa pääsi Suomen par­hai­den ra­vin­to­loi­den lis­tal­le –tämän vuoden selkeä ilmiö on poh­jois­ten raa­ka-ai­nei­den ja keit­tiön esiin nousu Lapin voi­mal­la