Kaupallinen yhteistyö

Si­säl­töyh­teis­työ: Y North? -pod­cas­tis­sa vie­raa­na ro­va­nie­me­läi­nen Matias Ki­vi­nie­mi – jak­sos­sa poh­di­taan poh­ti­maan työ­hy­vin­voin­nin ja -pa­hoin­voin­nin syitä

-
Kuva: Y-North
Sisältöyhteistyö

Y North? -podcastin kauden neljännessä jaksossa vierailee rovaniemeläinen Matias Kiviniemi, yksi Let it flow:n yrittäjistä.

Jaksossa kuullaan muun muassa, miten Let it flow on saanut alkunsa ja millaisia vastoinkäymisiä ja onnistumisia yrityksen alkutaipaleelle on mahtunut.

Lisäksi jaksossa syvennytään pohtimaan työhyvinvoinnin ja -pahoinvoinnin syitä ja sitä, miten hyvinvointia voidaan edistää organisaatioissa.

Podcastin juontavat Mari Kuittinen ja Aino Ehrukainen.

Y North? -podcastin kauden neljännessä jaksossa vierailee Matias Kiviniemi, yksi Let it Flow:n yrittäjistä. Jaksossa kuullaan muun muassa, miten Let it Flow on saanut alkunsa ja millaisia vastoinkäymisiä ja onnistumisia yrityksen alkutaipaleelle on mahtunut. Lisäksi syvennymme pohtimaan työhyvinvoinnin ja -pahoinvoinnin syitä ja sitä, miten hyvinvointia voidaan edistää organisaatioissa.
Video: Y-North

Voit myös kuunnella jakson tästä:

Tekijä: Y-North

Kaikki podcastin jaksot ovat kuunneltavissa ja katsottavissa Lapin Kansan verkkosivulla.

Uusi jakso julkaistaan joka toinen maanantai.