Tulipalot: Ro­va­nie­men Kar­von­ran­nas­sa paloi oma­ko­ti­ta­lon sau­nas­sa – yksi savua hen­git­tä­nyt jat­ko­hoi­toon

Lakko: Työ­tais­te­lu kes­keyt­tää ju­na­lii­ken­teen ensi tors­tai­na vuo­ro­kau­den ajaksi, lakko ei koske Poh­jois-Suo­men hen­ki­lö­yö­ju­na­lii­ken­net­tä

Mainos: Lapin Kansa Digi 13,90 €/kk – tilaa tästä

Tilaajille

Ro­va­nie­me­läi­sen Tea­tia­mon anus­ta­pit ja dildot myyn­tiin hel­sin­ki­läis­ho­tel­liin

Rovaniemeläinen Teatiamo ja helsinkiläinen Klaus K designhotelli aloittavat yhteistyön, kun hotelli ottaa Teatiamon puiset dildot ja anustapit myyntivalikoimiinsa.

– Haluamme osaltamme tuoda esille suomalaista designia hyvin avarakatseisesti. Tiedämme, että vieraamme kokevat hotellit usein romanttisina paikkoina, joten tästäkin syystä Teatiamon tuotteet sopivat mainiosti myyntivaikoimiimme, kertoo Klaus K hotellin Hotelli- ja markkinointipäällikkö Tero Thynell tiedotteessa.

Teatiamon suunnittelija ja perustaja Tea Latvala kertoo Klaus K:n olevan nyt ensimmäinen hotelli joka on ottanut rovaniemeläisyrityksen tuotteet myyntiinsä.

– Seksuaalisuus on luonnollinen osa ihmisten elämää, eikä sitä pidä millään lailla demonisoida ja piilotella.

Lue Digiä _vain 1 €/kk_

Tilauksella pääset lukemaan rajoituksetta tämän ja muita kiinnostavia artikkeleita